Menu

Zapiski Artura

jakiś czas temu przekroczyłem trzydziestkę mieszkam w mieście Łodzi jestem szczęśliwym mężem i ojcem obecnie próbuję szczęścia we własnym biznesie http: www.artnow.com.pl nienawidze chamstwa prostactwa obłudy fałszu i szpanu uwielbiam gotowac w kuchni czuje się jak ryba w wodzie co niestety odbija się na mojej wadze bloga w tej chwili prowadzę od przypadku do przypadku

Cudowne dziecko.

artnow

Tym razem jednak nie będzie to o moim dziecku. Chociaż Krzyś też jest cudowny, chyba jak każde dziecko dla swojego rodzica. Raczej będzie to taka mała wycieczka wspomnieniowa. 

Chodzi o film. 

Jak podaje Wikipedia:

Cudowne dziecko – polski film przygodowy dla młodzieży z 1987 roku, nakręcony w kooperacji z kanadyjską wytwórnią filmową Les Productions "La Fête" Inc. Piosenki do ścieżki dźwiękowej zaśpiewał po polsku i po angielsku Krzysztof Antkowiak.

Pamiętam jak bardzo deficytowym towarem były bilety na ten film. Kolejki które się ustawiały przed kinami, potrafiły być dłuższe od tych po cukier... Mówiono o nim w telewizji, pojawiał się w różnego rodzaju wiadomościach... To był szał. Zachłyśnięcie się. 

A dzisiaj cały film jest dostępny legalnie na YouTube. Ciekawe czy zrobi na Was takie samo wrażenie...

 

 

© Zapiski Artura
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci