Menu

Zapiski Artura

jakiś czas temu przekroczyłem trzydziestkę mieszkam w mieście Łodzi jestem szczęśliwym mężem i ojcem obecnie próbuję szczęścia we własnym biznesie http: www.artnow.com.pl nienawidze chamstwa prostactwa obłudy fałszu i szpanu uwielbiam gotowac w kuchni czuje się jak ryba w wodzie co niestety odbija się na mojej wadze bloga w tej chwili prowadzę od przypadku do przypadku

Łódzki Rower Publiczny Wystartował.

artnow

20160430_18.22.42_tnPo kilku latach różnych przepychanek dotyczących głównie przetargów, możemy odnotować sukces. W końcu Łódź dysponuje swoim systemem Roweru Publicznego. Firma Nextbike Polska stanęła na wysokości zadania. Udało się uruchomić 100 stacji w których stanęło równe 1000 rowerów. Jak na warunki łódzkie to bardzo dobre dane jeśli chodzi o ilość i zagęszczenie stacji.

Udało mi się dzisiaj, kilka minut po starcie systemu wypróbować i skorzystać ze swieżutkiego, jeszcze przez nikogo nie używanego roweru. Było w tym coś bardzo przyjemnego. 

Kilka słów o samym rowerze i systemie. Nie będę się rozpisywał o tym jak z niego skorzystać. Wystarczy wejść na stronę Łódzki Rower Publiczny i poczytać. Wszystko jest naprawdę bardzo proste i wygodne. Natomiast jeśli chodzi o sam rower jako pojazd. Byłem niesamowicie zaskoczony tym jak ten rower jedzie. Mimo, że sam rower należy do dosyć ciężkich, to jedzie wybitnie lekko. 3 przełożenia działają bez żadnych zastrzeżeń i można odczuć zdecydowaną różnicę w kręceniu pedałami. Wiem, ze to też jest spowodowane tym, że rower jest nowiutki. Niemniej jednak zrobił na mnie niesamowicie dobre wrażenie. 

Mówiąc krótko, widzę wielką szansę na to, żeby Łódzki Rower Publiczny odniósł wielki sukces. Ja już dzisiaj wiem, że na pewno często będę z niego korzystał, żeby dojeżdżać do pracy, a także na drobne dojazdy czy to po zakupy, czy np na kawę do miasta. 

 

© Zapiski Artura
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci